HSI Zaměřeno na geoinformatiku
ZAMĚŘENO NA GEOINFORMATIKU
Téma měsíce

Plánování a řízení údržby ve výrobním prostředí

Ami Údržba

Systém AMI modul Údržba je přehledný a jednoduchý systém pro řízení pracovníků údržby. Usnadňuje sledování informací o provedených opravách na výrobních zařízeních. Zefektivňuje zadávání práce, její kontrolu a poskytuje přehledné statistiky pro podporu rozhodování při realizaci i plánování údržby.

ČÍST VÍCE

Novinky & zajímavosti
Bentley a HSI sleva

AKCE - sleva až 25 %
na Bentley Map
a software HSI

Přinášíme aktuální nabídku pro geodety a projektanty. Při objednávce balíčku Bentley Map (Power View) a HSI ProGEO (EnPRO) od společností Bentley Systems a HSI získáte nyní slevu až 25 %. Na základě individuální dohody lze software HSI i Bentley před zakoupením vyzkoušet. Akce je časově omezena.

Bentley ProjectWise

Správa projektové dokumentace s Bentley ProjectWise

Jak co nejefektivněji řídit a spravovat projektovou dokumentaci mezi jednotlivými projektanty i celými pracovními skupinami. Hlavní výhody projektového řízení s Bentley ProjectWise. To vše si můžete přečíst v odborném časopise CAD 2/2016, kde jsme na toto téma uveřejnili článek.

ČÍST VÍCE

ČÍST VÍCE


POZEM

Nová verze POZEM v přípravě

Nové verze POZEM 16 a POZEM+ 16, které jsou právě ve vývoji, jsou hodně ovlivněny aktuální verzí výměnného formátu VFP 4.0, jež přináší poměrně zásadní datové změny, na které POZEM musí reagovat. Seznamte se s nejvýznamnějšími novinkami.

ČÍST VÍCE


Pozvánka na seminář ČEZ

Zveme všechny dodavatele společnosti ČEZ Distribuce, a. s. na seminář, který pořádáme dne 15. června v Kongresovém centru IKEM v Praze 4. Hlavním tématem bude nová revize metodiky DSO_ME_0139r10, která zavádí povinnost tvorby dat projektové dokumentace ve formátu RDF. Nepropásněte svou šanci načerpat co nejvíce informací exkluzivně mezi prvními. Těšíme se na setkání s Vámi.

ČÍST VÍCE

Kalendář akcí
24. – 25. 5. Dny facility managementu 2016 - Slovensko
8. 6. CACIO Fórum "Jak dobře investovat do IT"
15. 6. Seminář ČEZ
21. – 23. 6. ŠKOLENÍ – ProGEO v15 pro ČEZ RDF (zaměřeno na DSPS)