ZAMĚŘENO NA GEOINFORMATIKU
Téma měsíce

HSI se stává členem skupiny Unicorn Systems

Unicorn Systems a.s., renomovaná evropská společnost poskytující největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií, koupila 100% podíl společnosti HSI, spol. s r. o. Věříme, že tento krok přispěje k dalšímu zkvalitnění služeb HSI a ke spokojenosti s nimi.

ČÍST VÍCE

Novinky & zajímavosti

Společnost HSI oceněna v soutěži IT Projekt roku 2015

HSI se stala finalistou soutěže o nejlepší IT projekt roku 2015 s projektem Automatizace procesu Komplexních pozemkových úprav. Cílem projektu bylo nastavení jednotného procesu přejímky a kontroly dat všech etap komplexní pozemkové úpravy mezi jejím zhotovitelem a pobočkou Státního pozemkového úřadu.

Nasazení Bentley GeoWeb Publisheru v Unipetrolu

HSI implementovala ve společnosti Unipetrol Bentley Geo Web Publisher pro snadnou tvorbu a provozování webových aplikací GIS. Společnost Unipetrol se rozhodla posílit svůj Geografický informační systém AMI. Pro implementaci si zvolila technologii společnosti Bentley Systems, konkrétně produkt Geo Web Publisher.

ČÍST VÍCE

ČÍST VÍCE


Nová směrnice ČEZ

Byla vydána metodika DSO_ME_0139r10 - Dokumentace skutečného provedení stavby, související část projektové dokumentace a geodetické zaměření DSPS. Metodika definuje formát digitální formy PD (RDF) a dva možné formáty digitální formy DSPS (ZDF a RDF) pro období od účinností revize ME139r10, tedy od 1. 7. 2016. Více informací se dozvíte na Semináři ČEZ, který se bude konat 15. června v konferenčních prostorách IKEM, v Praze 4. Bližší informace k semináři budou zveřejněny na webu HSI v nejbližší době.


Společnost HSI na LinkedIn

Spojte se s námi na LinkedIn. Získáte aktuální a zajímavé informace o HSI. Můžete mít vždy přehled o tom, co aktuálního se u nás děje. O inovacích, nových produktech či o rozšíření služeb, akcích i o úspěších zaměstnanců HSI.

Kalendář akcí
14. 4. Seminář pozemkové úpravy XXI. v Třebíči
26.–28. 4. ŠKOLENÍ – ProGEO v15 pro ČEZ RDF (zaměřeno na DSPS)
25.–26. 5. ŠKOLENÍ – ProGEO v15 pro ČEZ RDF (zaměřeno na PD)
15. 6. Seminář ČEZ