22.8.2017 | Kategorie: Kalendář akcí

Seminář je určen především pro facility managery a správce majetku, v jejichž kompetenci je efektivní péče o rozsáhlý majetek, sledování nákladů na údržbu i kontrola procesů spojených s obnovou majetku. Přijďte se inspirovat a vyslechnout si praktické zkušenosti z oblasti správy majetku!

Seminář je zaměřen na specifika správy majetku a podpory facility managementu v areálech vysokých škol a průmyslových podniků. Bude představeno řešení, které umožňuje a usnadňuje orientaci v různě rozmístěných budovách, v jejich uspořádání z pohledu organizační struktury, či v rozdílně využívaném majetku. O zkušenostech práce s takovýmto systémem, o jednotlivých funkčnostech i jejich přínosech, pohovoří zástupci vysokých škol a průmyslových podniků, kteří řešení používají.

S komplexními a provázanými informacemi, které softwarové řešení poskytuje, mají uživatelé jedinečný nástroj pro sledování nákladů na údržbu a na kontrolu procesů spojených s obnovou majetku. V možnostech softwaru je zároveň propojení na další systémy v organizaci. Kombinace grafických, technických a popisných informací nabízí využití jak na straně pracovníka správy majetku, tak u vedení společnosti.

KDY a kde
  • 24. října 2017 od 10:00 do 16:00 hod. (registrace účastníků od 9:30)
  • Vzdělávací a informační centrum Floret, Květnové náměstí 96, Průhonice, mapa, www.floret.cz.
    Možnost parkování přímo v areálu centra Floret – pro účastníky zdarma
OBSAH SEMINÁŘE
  • Úvod do systému pro správu majetku a podporu facility managementu
  • Představení základních modulů AMI 8 – pasport, nájmy a pronájmy, údržba, rezervace prostor, energie a odečty, navigace v budovách
  • Grafická prezentace dat v systému AMI 8
  • Aktuální trendy a jejich praktické využití v CAFM systému
  • Představení programu Bentley Academic Select
  • Zkušenosti s používáním softwarového řešení pro správu majetku prezentované uživateli CAFM systému AMI
Registrační poplatek

Neplatí se žádný účastnický poplatek a občerstvení je pro účastníky zajištěno po celou dobu akce zdarma. Pro účast na semináři je nutné se registrovat!!

PŘIHLÁŠKA - registrace

Pokud se chcete semináře zúčastnit, registrujte se, prosím, prostřednictvím následujícího formuláře nejpozději do 13. října 2016.