16.2.2017 | Kategorie: Aktuality

Zpracování a řízení projektové dokumentace včetně moderních možností on-line komunikace mezi investorem a dodavateli.

 

 • Řiďte své projekty efektivně
 • Spolupracujte na společných projektech
 • Mějte úplnou kontrolu nad projektem

 

Potřebujete efektivně pracovat s verzemi, potřebujete mít podkladovou geoprostorovou mapu, jsou vaše týmy lokačně rozdělené, musíte data (dokumenty, výkresy, smlouvy) centralizovat, pracujete projektově a tvoříte dokumentaci, spolupracuje na projektech více lidí, máte dokumenty v různých formátech (CAD výkresy, dokumenty Office, Adobe…)?

Pak je řešení ProjectWise od společnosti Bentley Systems určeno právě Vám. Bentley Systems je přední světová společnost zabývající se poskytováním komplexních softwarových řešení a produktů pro udržitelnou infrastrukturu architektům, inženýrům, geodetům a konstruktérům.

Bentley ProjectWise je robustní systém pro řízení a správu projektové dokumentace se zaměřením především na firmy pracující formou projektů s CAD výkresy, ale i dalšími textovými či grafickými dokumenty. Umožňuje provázání s daty z ekonomických systémů. Zajišťuje správu uživatelů a delegaci pravomocí, správu dokumentů v jednom systému, který je aktualizován a synchronizován v případě různě umístěných pracovišť. Zavádí protokolární komunikaci pomocí integrovaného doručovacího akceptačního systému.

 

Co od nás můžete očekávat?
 • Analýza – zmapujeme Vaše prostředí
 • Návrh infrastruktury – navrhneme způsob implementace
 • Instalace - pomůžeme s implementací a nastavením
 • Integrace – pomůžeme Vám s napojením na ekonomické systémy (na databázové úrovni-SQL a ORACLE)
 • Školení
 • Konzultace
 • Technická podpora a údržba
Proč vybrat HSI?
 • Jako jediný platinový partner Bentley Systems v ČR Vám nabídneme tu správnou podporu a příznivé podmínky.
 • Certifikovaní odborníci a konzultanti na Bentley ProjectWise jsou Vám plně k dispozici.
 • Můžete se spolehnout na naše dlouholeté zkušenosti s GIS a CAD technologiemi, na trhu působíme již 25 let.

 

Jaké možnosti ProjectWise nabízí?
Možnosti  spolupráce, sdílení projektových dat a protokolární komunikace

Bentley ProjectWise je určen nejen pro spolupráci mezi jednotlivými projektanty ve firmě na jednom projektu, ale i s externisty nebo se subdodavateli.

 • Sdílení projektových dat s odběrateli – forma komunikace se zadavatelem je jedna ze základních součástí realizace a průběhu projektu. ProjectWise umožňuje nastavit schvalovací proces, evidovat vzájemnou komunikaci včetně předávání dokumentů mezi zúčastněnými subjekty – tzv. protokolární komunikace. Součástí jsou manažerské přehledy, kde je znázorněno, kolik dokumentů bylo schváleno v termínu, jaká byla úspěšnost v předávání dokumentů klientovi apod.
 • Vždy aktuální dokumenty v řádu vteřin či minut i pro subdodavatele – díky synchronizaci se serverem a funkci pro automatickou replikaci vybrané složky umístěné v ProjectWise přímo na disk k subdodavateli se stává spolupráce rychlá a efektivní.
Jednotné úložiště projektových dat a unifikace práce s dokumentací

Bentley ProjectWise je určen pro řízení projektové dokumentace s využitím sdílení aktuálních výstupů členů týmu nebo šablon pro přípravu adresářové struktury.

 • Sdílení dokumentů (CAD výkresů) spolupracovníků a tvorba referenčních výkresů – hlavní inženýr projektu má v rámci koordinační situace a díky referenčním výkresům, které jsou v aktuálním stavu, rychlý přehled o stavu projektu. U jednotlivých dokumentů lze využít i možnosti nastavení milníků a procent rozpracovanosti dokumentu. Díky zobrazení složek stejně jako v průzkumníkovi, je práce se složkami a přístupu k dokumentům velice intuitivní.
 • Standardizovaná práce s dokumenty na projektech – díky využití šablon adresářové struktury včetně nastavení skupin rolí a odpovídajících práv, lze sjednotit formu projektů. Složky lze rozdělit například dle jednotlivých stupňů projektové dokumentace, dle vyhlášky apod.Správa uživatelů, projektových týmů, komunikace mezi projektanty v týmu a aktuální projektová data
Správa uživatelů, projektových týmů, komunikace mezi projektanty v týmu a aktuální projektová data
Integrace do projekčního software, zejména AutoCAD a Revit
Využití prostředí PW pro BIM
Metadatová struktura a propojení s jinými interními systémy společnosti
Správa procesů a pracovních toků projektové dokumentace
Přístup přes mobilní rozhraní, PW Edge a PW Navigator, Firemní, projektový a osobní portál

 

Podrobný popis produktu bentley ProjectWise.

 

Máte další dotazy? Zajímá Vás konkrétní nabídka pro Vaši společnost?

Zeptejte se nás! Vyplňte následující formulář a my Vám rádi poskytneme bližší informace. Můžete nás kontaktovat též emailem na josef.dusek@hsi.cz nebo telefonicky +420 732 787 669. Rádi Vám pomůžeme.