30.10.2017 | Kategorie: Aktuality

Dne 24. října 2017 se v Průhonicích v konferenčním centru Floret uskutečnil seminář „Efektivní správa majetku“. Seminář byl určen především pro facility managery a správce majetku, v jejichž kompetenci je efektivní péče o rozsáhlý majetek, sledování nákladů na údržbu i kontrola procesů spojených s obnovou majetku.

Semináře se zúčastnili zástupci z devíti společností. Někteří z nich již řešení AMI pro správu nemovitostí a facility management využívají, jiní se přišli inspirovat.

Zástupci společnosti HSI, která je členem skupiny Unicorn, v úvodní prezentaci představili softwarové řešení správy majetku AMI a jeho možnosti, včetně základních modulů AMI 8 - Pasport, Nájmy a pronájmy, Údržba, Energie a odečty. Následovala ukázka implementace grafických dat jako služby a představení aktuálních trendů především se zaměřením na oblast energií a odečtů a energetického managementu jako takového.

Praktické zkušenosti s využíváním softwarového řešení AMI prezentoval Václav Novák ze společnosti Unipetrol RPA, kde využívají systém AMI pro přípravu podkladů pro strategie i efektivní prezentaci top managementu, jako jednotnou evidenci nemovitostí a činností, jako podklady pro alokaci nákladů i k zefektivnění provozních činností, pro bezpečnost nebo pasporty technických infrastruktur.

Přednášku o implementaci produktu AMI ve společnosti JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice, připravil Martin Weinpold a přednesl zástupce HSI, Jakub Hradil. Jako hlavní přínosy nasazení uvedli například dosažitelnost a správu zařazené projektové dokumentace objektů, přehled o pronajatých a pronajímaných prostorech v objektech, generování podkladů pro fakturaci energií interním a externím nájemcům a mnoho dalších benefitů. 

Na závěr byly představeny další oblasti rozvoje AMI, jako je responzivní design všech modulů, nové moduly CarFleet nebo Investice.

Mezi zákazníky využívajících systém AMI patří jak vysoké školy např. Univerzita Pardubice, Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a další, tak i firmy jako je Jednota České Budějovice, Unipetrol RPA, Severní Energetická, a.s., či Východoslovenská energetika Holding a.s.

Děkujeme všem účastníkům a těšíme se na viděnou na dalším semináři.


Prezentace ke stažení

Pokud máte zájem o přednášky, vyplňte následující formulář a my Vám e-mailem zašleme odkaz ke stažení. (pokud Vám e-mail nebude doručen, zkontrolujte prosím složku s nevyžádanou poštou).


Prohlédněte si fotografie ze semináře