19.5.2017 | Kategorie: Aktuality

AMI (Asset Management Information) modulární řešení pro správu majetku a podporu facility managementu přichází s moderním designem a vylepšenými funkčnostmi.

 

V nové verzi AMI 8 došlo k výrazným změnám, které se týkají jak funkcí, tak i samotného vzhledu celého systému AMI. Především se jedná o responsivní design, který umožňuje komfortní používání systému na mobilních zařízeních.

Rozhraní pro správu dokumentů

Bylo přidáno nové rozhraní pro správu dokumentů AMI DMS, které umožňuje vkládání dokumentů ve stromové struktuře s vazbou na formuláře systému AMI, například dokumentaci k provedeným revizím, přestavbám, požární ochraně, atd. Dokumenty jsou poskytovány z jediného centrálního zdroje AMI DMS, kde jsou vždy dostupné v aktuálním stavu.

Přehledové widgety

Na domovské obrazovce AMI 8 jsou nyní dostupné přehledové widgety umožňující rychlé vyhledávání objektů a zobrazování různých reportů. Uživatelsky volitelné widgety přinášejí důležité a aktuální informace sloužící ke snadnějšímu přístupu do formulářů.

Dále pak najdete v systému AMI 8 moderní vzhled mapového klienta, vylepšenou možnost ukládání uživatelských konfigurací formulářů a zaznamenání historie formulářů.

Zákazníci společnosti HSI, kteří používají starší verze systému AMI, mohou zažádat o upgrade na novou verzi AMI 8.