Aktivity v O2

22.6.2015 | Kategorie: Články

Všichni asi sledují aktivity ve společnosti O2 Czech Republic. Zde si však nebudeme povídat o změnách uvnitř společnosti, ale naším cílem je seznámit vás s aktivitami, na kterých se naše firma podílí.

Upgrade systému GIS v Severočeských dolech a.s.

18.6.2015 | Kategorie: Články

Společnost Severočeské doly a.s. je naším dlouholetým zákazníkem. Systém GIS, založený na technologii ESRI, který společně vytváříme a rozvíjíme, slouží jako centrální datové úložiště prostorových dat. Umožňuje integraci dat vznikajících a využívaných v mnoha specializovaných systémech, které podporují zejména plánování a dokumentaci těžební činnosti v rámci celého životního cyklu dolu. Důležitou částí GIS je systém DULMAP, jenž je určen k vytváření a údržbě polohopisných dat o lokalitách povrchového dolu za účelem důlního mapování dle příslušné technické legislativy.

Jak snadno a rychle získat informace o existenci energetických sítí v Praze

4.6.2015 | Kategorie: Články

Pokud chcete zjistit, zda se na vámi vymezeném území v Praze nacházejí sítě společnosti PREdistribuce, navštivte nový portál Skupiny PRE, který byl spuštěn dne 1. 4. 2015. Jeho součástí je automatizovaná podpora poskytování informací o existenci sítí včetně poskytování mapových podkladů, kterou realizovala společnost HSI, zavedením systému VEST.

Archiv aktualit